Gizlilik ve Güvenlik

Güvenli Alışveriş:

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.
 
Site içi Veri Güvenliği
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.
Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı satis.akparca.com ‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı
Bu gizlilik ve güvenlik politikası , bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı , www.akparca.com ‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir. Bu gizlilik ve güvenlik politikası satis.akparca.com URL'i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

AKPAR AK OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder..
satis.akparca.com'dan satınaldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürünsiparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.
satis.akparca.com'dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sipariş sırasında nakliye/kargo firması sorumludur.

Akpar hangi kişisel bilgilerinizi saklar?
Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, satis.akparca.com hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder.İsteğinize bağlı olarak satis.akparca.com cookie bilgisi, www.akparca.com sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya magaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir. satis.akparca.com kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği
satis.akparca.com , vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Kişişel bilgilerin saklandığı ortamın güvenliği
İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:
Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın venetwork altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.
İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:
1. Authentication : Tanıma
2. Authorization : Yetki Kontrolü : Üye olup olmadığı.
3. Non-Repudiation : Sorumluluk
4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği
Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

Diğer Sitelere Link
satis.akparca.com sayfasından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. Akpar Ltd.Şti. link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı,etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri
satis.akparca.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır.Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, www.akparca.com alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi
destek@akparca.comadresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı
satis.akparca.com'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, www.akparca.com 'ın yazılı izni olmadan internet sitelerine link verilemez. *Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir.Değilseniz, www.akparca.com ın izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri satis.akparca.com tarafından zaman zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

  • KARGO
  • Sponsor Ürünler
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.